Ferie 2017

Ferie zimowe to czas odpoczynku dla uczniów i studentów. To aż dwa tygodnie leniuchowania. Czas ten można przeznaczyć na wyjazdy, wypoczynek i feriowe szaleństwo. W tym roku w Małopolsce ferie wypadają w okresie od 30.01.2017 do 12.02.2017 r. Sprawdź co przygotował na ten czas Dom Kultury w Dulowej oraz co będzie się działo w Gminie Trzebinia.

Szczegółowy plan w każdej z placówek Domu Kultury w Trzebini można pobrać tutaj

„Ferie w kinie Sokół”.

Tym razem seanse zaczynaj sie 31.01 a kończymy 12.02. W ofercie znalazły się trzy atrakcyjne filmy animowane: „Królowa Śniegu 3: Ogień i Lód”, „Bociany” i „Wilk w owczej skórze” oraz jeden tytuł familijny nie będący animacją – „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”. Jak co roku kino oferuje abiletz w atrakczjnzch cenach. Wszyscy widzowie mogą liczyć na bilety w cenie 6 zł, za wyjątkiem seansów 3D, bo na nie trzeba zakupić dodatkowo okulary za 3zł, chyba, że Widzowie zabiorą ze sobą okulary już wcześniej zakupione w kinie.

Ferie na Krytej Pływalni w Trzebini

Lodowisko

W okresie ferii zimowych w dniach 30.01 – 10.02 przedszkolaki oraz uczniowie z powiatu chrzanowskiego będą korzystać z lodowiska na preferencyjnych warunkach. Promocja dotyczy wejścia na lodowisko za 1 zł i obejmuje pierwszą godzinę korzystania z obiektu. Pozostałe opłaty obowiązują według cennika.

Ferie w Bibliotece

Dodaj komentarz