NOWA dulowa.pl

Witamy Państwa na odświeżonej wersji strony dulowa.pl. Mam nadzieję, że tegoroczna wersja przypadnie Wam do gustu i sprawi, że z radością będziecie ją często odwiedzali. Plany publikacji artykułów na ten rok są ambitne, ale to tylko dzięki Wam – Drodzy Czytelnicy – mogą zostać spełnione.
Już wkrótce rozpoczniemy serię artykułów dotyczących zdrowotnych nalewek, które można przygotować w domowym zaciszu z owoców rosnących w ogrodzie lub zakupionych ze sprawdzonego miejsca.
Opiszemy trasy rowerowe czy miejsca do spaceru z kijkami nordic walking, a na pewno musisz poznać dulowski kamienny szlak zaginionych zawodów i oczywiście pozostałe questy.

Jeżeli nie jesteś mieszkańcem Dulowej zachęcamy Was do odwiedzenia naszej Zaginionej Wioski, spędzenia miłych chwil w zielonych płucach naszego regionu – Puszczy Dulowskiej, spaceru wraz z questami w ręku (do ściągnięcia tutaj) oraz skosztowania lokalnych przysmaków, przeżycia niesamowitych chwil w pełnym tajemnic miejscu i po odwiedzeniu nas zabraniu niesamowitej własnorecznie wykonanej pamiątki. Myślę, że postawiona na półeczke będzie wnosiła ciekawe wspomnienia i zachęcała do kolejnych odwiedzin.

Będe wdzięczny za wszelkie Państwa sugestie, propozycję tematów, pomoc w ich przygotowaniu, treści artykułów do umieszczenia na stronie, starych fotografii czy po prostu opisanie wspomnień. W celu szybkiego kontaktu proszę o wypełnienie poniższego formularza.

Pamiętaj Ty też możesz stać się autorem publikowanych materiałów na stronie dulowa.pl

Dodaj komentarz