O stronie

Strona dulowa.pl została stworzona dla wszystkich zainteresowanych, aby dowiedzieć się czegoś więcej o miejscowości Dulowa i jej okolicach. To właśnie w tym miejscu znajduje się Miejscowość Tematyczna – Dulowa. Zaginiona wioska.

Strona powstała w czerwcu 2000 roku. Od tego czasu przeszła wiele różnych modyfikacji, a także zmieniła się jej zawartość. Obecnie strona ma już ponad 15 lat i cały czas jest rozwijana. Początkowo była to bardzo skromna strona mająca zaledwie kilka podstron. Od tego czasu dużo się zmieniło. Staram się w miarę możliwości aktualizować informacje zawarte w różnych działach.

Nadal stronę prowadzę sam i muszę przyznać, że wcale mi to nie przeszkadza. Daje za to dużą swobodę i satysfakcję. W każdą wersję strony wkładam wiele pracy by ją dokładnie przygotować w taki sposób by była praktyczna i spełniała oczekiwania – nie tylko moje. Informacje do przygotowania tekstów czerpię z różnych źródeł m.in z Waszych maili (za co bardzo dziękuje), prasy lokalnej, informacji znalezionych w różnych źródłach itp. Serwis ten zawiera prawdopodobnie wszystkie informację związane z nasza miejscowością w jednym miejscu.

Strona www.dulowa.pl w roku 2003. Dodatkowo strona posiadała kilka aliasów, np. www.dulowa.end.pl

Pragnę Was również zaprosić do współpracy przy przygotowywaniu informacji na stronę. Jeżeli jesteś chętna/y proszę o maila. Każda informacja związana z Dulową i jej okolicą jest dla mnie cenna.

Mam nadzieję, że każda wersja strony zaspokoi Waszą ciekawość o naszej pięknej miejscowości i całym regionie w jakim jest położona Dulowa. Zachęcam do przesyłania kolejnych ciekawych informacji. Zapraszam wszystkich chętnych do współpracy. Osoby, które chciałyby opublikować własne teksty o Dulowej, gminie Trzebinia czy powiacie chrzanowskim lub po prostu napisać własny artykuł na łamach serwisu dulowa.pl zapraszam do współpracy.

Jednocześnie z tego miejsca chciałbym Wam podziękować za wszelką pomoc przy tworzeniu strony oraz zachęcić do zwiedzania Dulowej, która może zaproponować przepiękny Szlak Zaginionych Zawodów oraz malownicze qesty. Nie wspomne o licznych atrakcjach w postaci lokalnego przepysznego jedzenia czy „zaginionych” pamiątek. Plan na niedzielne popołudnie… Dulowa. Zaginiona wioska.

Łukasz Smółka