Puszcza Run 2018

Już 15 kwietnia pierwszy z cyklu Biegów Ziemi Chrzanowskiej – Puszcza Run, którego patronem jest Gmina Trzebinia. Tegoroczny bieg odbywa się w ramach akcji promocyjnej „Trzebinia dla Rodziny”, mającej podkreślać związek mieszkańców z miejscem zamieszkania. Zapisy trwają jeszcze tylko do 8.04. Stosowny formularz na stronie www.datasport.pl jak i regulamin (informacje także na www.tck.trzebinia.pl). Trasa biegu to fragment ścieżki przyrodniczo-leśnej na terenie Puszczy Dulowskiej. Całkowity dystans 10 km. W ramach opłaty startowej (20 zł) każdy uczestnik otrzyma: nr startowy z chipem, medal ukończenia biegu, ciepły posiłek na mecie, wodę w trakcie zawodów oraz gadżety ufundowane przez sponsorów. Zwycięzcy otrzymają nagrody o wartości I miejsce – 500 zł, II miejsce – 300 zł, III miejsce – 200 zł a wszyscy wyróżnieni uczestnicy – nagrody rzeczowe i statuetki. W trakcie imprezy odbędzie się także odbędzie się loteria z nagrodami.

Do udziału w Puszczy Run zachęcamy młodzież uczęszczającą do szkół ponadgimnazjalnych znajdujących się na terenie powiatu chrzanowskiego. Dzięki firmie HYDRO EXTRUSION POLAND – CHRZANÓW mogą oni zdobyć dla swojej szkoły sprzęt sportowy wybrany przez szkołę o wartości 1000 zł i 500 zł. Warunkiem przystąpienia do biegu jest dokonanie rejestracji (do 8.04) na stronie www.datasport.pl oraz opłaty startowej (20 zł). Następnie przedstawiciel szkoły zgłasza listę uczestników (uczniów) e-mailem na adres: dzial.programowania@tck.trzebinia.pl do dnia 11 kwietnia 2018 r.

Następny bieg z cyklu Biegów Ziemi Chrzanowskiej – „Pociąg do biegania” już 13 maja 2018 w Chrzanowie.

Regulamin Biegów Ziemi Chrzanowskiej do pobrania pod linkiem http://www.tck.trzebinia.pl/images/tck/2018/Regulamin_Bieg%C3%B3w_Ziemi_Chrzanowskiej.pdf

Dodaj komentarz