„Trzebińskie Lato na Polu” 2018

Pełniący Funkcję Burmistrza Grzegorz Żuradzki zaprasza członków trzebińskich organizacji pozarządowych na imprezę plenerową pn. „Trzebińskie Lato na Polu”, która odbędzie się 28.07.2018 r. na „Błoniach Karniowickich” (Sołectwo Karniowice) w godzinach 16.00-22.00.

W programie m.in. konkurs na najładniejszy stół piknikowy, a także loteria fantowa z licznymi nagrodami, która prowadzona będzie przez młodzież z placówki wsparcia dziennego „D.O.M.” w Gaju .

Wszystkim, którzy 28 lipca odwiedzą Karniowickie Błonia z własnym koszykiem piknikowym lub skorzystają ze stoisk gastronomicznych i handlowych organizatorzy zapewniają świetną zabawę przy muzyce biesiadnej w wykonaniu zespołu „KAPELA
Z NASZEGO MIASTECZKA”.

Dla grup zorganizowanych warunkiem udziału w imprezie jest zgłoszenie uczestnictwa wraz z podaniem liczby uczestników do Urzędu Miasta w Trzebini – Wydział Spraw Społecznych, Referat Zdrowia i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, tel. 32-71-11-051, 32-71-11-096 w terminie najpóźniej do 27 czerwca 2018 r.  celem zapewnienia miejsc przy stołach oraz transportu (dot. mieszkańców gminy Trzebinia).

Źródło
Grafika

Dodaj komentarz