Przejdź do treści

O stronie

Strona dulowa.pl została stworzona dla wszystkich zainteresowanych, aby dowiedzieć się czegoś więcej o naszej miejscowości i jej okolicach. To właśnie w tym miejscu znajdziesz prawdopodobnie najwięcej informacji o miejscowości Dulowa i jej okolicach oraz o Miejscowości Tematycznej – Dulowa. Zaginiona Wioska.

Strona powstała w czerwcu 2000 roku. Od tego czasu przeszła wiele różnych modyfikacji, a także zmieniła się jej zawartość. Obecnie strona ma już ponad 20 lat i cały czas jest rozwijana. Początkowo była to bardzo skromna strona mająca zaledwie kilka podstron. Od tego czasu dużo się zmieniło. Staram się w miarę możliwości aktualizować i uzupełniać informacje zawarte w różnych działach.

Nadal stronę prowadzę sam i muszę przyznać, że wcale mi to nie przeszkadza. Daje za to dużą swobodę i satysfakcję. W każdą wersję strony wkładam wiele pracy aby ją dokładnie przygotować w taki sposób by była praktyczna i spełniała oczekiwania czytelników. Informacje do przygotowania tekstów czerpię z różnych źródeł, m.in z Waszych maili (za co bardzo dziękuje), prasy lokalnej, informacji znalezionych w różnych źródłach itp. Serwis ten zawiera prawdopodobnie wszystkie informację związane z nasza miejscowością w jednym miejscu.

Pragnę Was również zaprosić do współpracy przy przygotowywaniu informacji na stronę. Jeżeli jesteś chętna/y proszę o maila. Każda informacja związana z Dulową i jej okolicą jest dla mnie cenna.

Zachęcam do przesyłania kolejnych ciekawych informacji. Zapraszam wszystkich chętnych do współpracy. Osoby, które chciałyby opublikować własne teksty o Dulowej, gminie Trzebinia czy powiecie chrzanowskim lub po prostu napisać własny artykuł na łamach serwisu dulowa.pl zapraszam do współpracy.

Jednocześnie chciałbym Wam podziękować za wszelką pomoc przy tworzeniu strony oraz zachęcić do zwiedzania Dulowej, która może zaproponować przepiękny Szlak Zaginionych Zawodów oraz malowniczą wędrówkę przez środek wsi, a dodatkową fajną przygodę z qestami.

Nie wspomnę o licznych atrakcjach w postaci lokalnego przepysznego jedzenia czy „zaginionych” pamiątek. Plan na niedzielne popołudnie… Dulowa. Zaginiona wioska.

Łukasz Smółka