Przejdź do treści

Współpraca

Współpraca

Strona internetowa dulowa.pl to jedyne miejsce w sieci, gdzie można znaleźć prawdopodobnie wszystkie informacje w jednym miejscu o miejscowości Dulowa i Miejscowości Tematycznej – Dulowa. Zaginiona Wioska.

Dulowa.pl co miesiąc odwiedzana jest przez setki osób, które zainteresowane są aktywnym wypoczynkiem, szukających ciekawych propozycji na weekend (questy i nie tylko) oraz sposobu na miłego i rodzinnego spędzenia czasu w aktywny sposób. Strona doskonale działa również na urządzeniach mobilnych.

Forma współpracy

Jestem otwarty na różnego rodzaju współpracę z naszymi Partnerami. Dołożę wszelkich starań by nasza współpraca była korzystna zarówno dla Partnera jak i dla grona czytelników serwisu dulowa.pl.

Formy współpracy:

  • Reklama na blogu
  • Artykuł sponsorowany, który jest spójny z tematyką strony. Sponsor jest jawnie przedstawiany Czytelnikom
  • Sponsoring
  • Działania niestandardowe/kampania długoterminowa (artykuły tematyczne, konkursy itp.)
  • Patronat medialny

Patronat medialny

W ramach współpracy oferujemy również patronat medialny w postaci zapowiedzi, umieszczania informacji, plakatu organizatora i innych materiałów na łamach strony www.dulowa.pl

W zamian oczekujemy zamieszczenia znaku graficznego portalu www.dulowa.pl na oficjalnych plakatach, zaproszeniach i informacjach oraz ekspozycję naszego banera w czasie imprezy (jeżeli jest taka możliwość).

Zapraszam do kontaktu mailowego: kontakt(at)dulowa.pl lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.